ASZABE FRUIT Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Zöldség-gyümölcs eladó

  • Cég neve

    ASZABE FRUIT Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    7622 Pécs, Zólyom utca 4.

  • Fizetés

    Nettó 1 300 - 1 700 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Zöldség-gyümölcs kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozásunk az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Zöldségbolti eladó, teljes és részmunkaidős foglalkoztatással. Munkabér: nettó 1300 Ft/óra. Eladói végzettség, tapasztalat előnyt jelent, de nem szükséges. Megegyezés szerinti, rugalmas munkavégzés, az egyéni igények figyelembevételével.

Elvárások

- megbízhatóság
- pontos munkakezdés
- terhelhetőség

Előnyt jelent

- Zöldség-gyümölcs árusítás terén szerzett tapasztalat
- Kereskedelmi tapasztalat

Fényképes önéletrajzzal