Zárszerelő - mechanikai biztonságtechnikus

  • Cég neve

    ZÁR-HOME Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 600e - 800e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Olyan műszaki beállítottságú és magas kommunikációs készséggel, elsősorban budapesti lakhellyel rendelkező kollégát keresünk, aki szeret másoknak segíteni és az elé táruló kihívásokat a lehető legmagasabb szinten képes megoldani.
Jól felszerelt szervízautóinknak köszönhetően gördülékenyen tudsz haladni a munkával.
Ha nem akarsz monoton, unalmas munkakörben dolgozni, itt a kiváló lehetőség. Garantáltan nem fogsz unatkozni, minden nap más és más kihívásokat tartogat.

Légy Te is a Zárbarát Csapat Tagja!

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési tapasztalattal
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Műszaki affinitás

Előnyt jelent

  • Műszaki végzettség .

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Lakás biztosítása

Céginformáció

Bővülő Csapatunkba keresünk Zárszerelő munkatársat Budapestre.

Cégünk 25 éves múltra tekint vissza. Azzal a céllal alakult, hogy professzionális szinten nyújtson szolgáltatásokat a zárszerelés területén. Tevékenységünk kiterjed, műszaki ajtónyitás, lakások, irodák, üzletek, valamint ipari létesítmények nyílászáróinak teljeskörű szervizelésére és karbantartására.