X. kerületi éttermünkbe szakács kollégát keresünk

  • Cég neve

    EGAL-TEAM Kft.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • ételek magasszintű elkészítése receptúra alapján
  • konyhai berendezések üzemeltetése, és a gépek, eszközök felelősségteljes használata
  • együttműködés a teljes konyhai személyzettel
  • konyhai higiéniai- és élelmiszerbiztonsági előírások betartása
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • minimum 3 év szakácsként eltöltött szakmai tapasztalat
  • tiszta, precíz, lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk

  • teljes összegű bejelentés (jogosultság esetén adókedvezmények)
  • hétköznapi munkavégzés, normál munkarendben, reggel 6 órás kezdéssel
  • pontosan érkező havi fizetés
  • túlóra esetén (megbeszélés alapján) pontos elszámolás
  • szabadság a Munka törvénykönyve szerint fizetve
  • munkaruha
  • napi étkezés (reggeli, ebéd, kávé, ásványvíz), kedvezményes vásárlási lehetőség
  • csapatépítők, közös programok
  • egymást támogató csapat, emberközpontú vezetés
  • kiváló munkafeltételek, remek munkakörülmények, jól felszerelt konyha, új technológiák

Céginformáció

A Melódin Éttermek működését két ambiciózus fiatal indította el 25 évvel ezelőtt. Céljuk az volt, hogy a munkahelyi vendéglátást magasabb színvonalra emeljék, és a minőség megtartása mellett folyamatosan követni tudják a gasztronómia területén megjelenő új trendeket.

Jelenleg új szakácsunkat keressük a Bosch budapesti központjában található éttermünkbe.

Amennyiben érdekel az izgalmas és igényes vendéglátás, szeretnél folyamatosan tanulni, fejlődni, fontos számodra a stabil munkahely, korrekt feltételekkel, és szívesen dolgoznál egy olyan helyen, ahol ráadásul a hétvégét a családoddal, barátokkal, vagy akár csak pihenéssel töltheted, akkor várjuk jelentkezésed!