Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt. logo

Workout menedzser

  • Cég neve

    Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kapás utca 6-12.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Nemzeti Tőke Holdinghoz tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt., amely állami és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb és legaktívabb tőkealap-kezelő társasága, Workout munkatársat keres a Startup üzletágra az alábbi feltételekkel:

  • A workout portfólióba tartozó céltársaságok vonatkozásában a szerződések nyilvántartása, céginformációk rendszeres gyűjtése, céltársaságokat érintő cégbírósági változásbejegyzések figyelése,
  • Döntéshozó testületi ülésekre előkészítő anyagok összeállítása, elkészítése, javaslatok megtétele,
  • Eljárás alatt álló társaságok követeléseinek kezelésében történő közreműködés,
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, hitelezőkkel, könyvelőkkel, illetve a társaságokkal,
  • Nyilvántartások, kimutatások, adatszolgáltatások készítése, eljáráshoz kapcsolódó teljeskörű adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Eseti adatszolgáltatások kezelése és eseti jelentéskészítés,
  • Aktív részvétel workout rendszerek kialakításában, szabályzatok előkészítésében,
  • A rendszeres és eseti monitoring jelentések, értékelések készítése és véleményezése,
  • Szoros együttműködés a Befektetési menedzserekkel és támogató területekkel

Elvárások

  • Végelszámolási/felszámolási területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Monitoring és riporting tevékenységéhez kötődő tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/jogi előny)
  • Alapvető cégjogi ismeretek,
  • Számviteli ismeretek és pénzügyi modellek értelmezésének képessége,
  • Kiváló kommunikációs és elemzőkészség, mentor attitűd
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, saját portfólió önálló kezelésére
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok, amelyek keretén belül lehetőség nyílik közvetlen együttműködésre az üzleti területtel és a portfólió társaságokkal
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő cafeteria juttatások
  • Fiatalos, dinamikus csapat, inspiráló szakmai közösség és légkör

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő