WordPress fejlesztő

  • Cég neve

    Nemzeti Mobilfizetési Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kapás utca 6-12.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • WordPress alapon tényleges kódolás (nem csak sablonok alkalmazása)
  • UX szemléletű gondolkodásmód
  • Önálló komponensek létrehozása
  • Az általa készített oldal sebességének és teljesítményének optimalizálása
  • Harmadik feles beépülő modulok (API, plug-inok) beépítése
  • Teljeskörű dokumentáció készítése, különösen: architektúra terv, logikai rendszerterv, fizikai rendszerterv, tesztelési terv, IT és adatbiztonsági terv, teszt dokumentáció, és üzemeltetési kézikönyv előállítása

Elvárások

  • Felsőfokú elvégzett vagy folyamatban lévő informatikai tanulmányok
  • Magabiztos Figma tudás, Figma dizájnfájl lefordítása, konvertálása
  • PHP környezet ismerete, JavaScript, erős HTML alapok, CSS
  • Rugalmas tájékozódás az idegennyelvű (főképp angol nyelvű) szakirodalomban
  • Munkavégzés irodai jelenléttel
  • A munkába lépés napján érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány megléte

Előnyt jelent

  • Projektmenedzsment szemlélet, jó kommunikációs készség
  • Képes a kapcsolódó folyamatok teljeskörű átlátására, Design Thinking megközelítés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • Korszerű, igényes munkakörnyezet
  • Munkábajárási támogatás (jogszabály szerint)
  • Kiemelkedő béren kívüli és cafeteria juttatás (választható elemekkel)
  • Prémium

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs
  • Játéksarok

Céginformáció

Társaságunk biztosítja a Magyarországon elérhető, országosan egységes mobilfizetéssel történő közterületi parkolás megfizetését, a hazai autópályamatrica és útdíj mobilos megvásárlását, a közösségi közlekedésben használt helyi és helyközi jegyek és bérletek megváltását.
Szakmai tapasztalatainkra alapozva digitális innovációs megoldásokat fejlesztünk, különféle szolgáltatások és a smart city témakörökben.

Várjuk fényképes magyar nyelvű önéletrajzát és referencia megjelölését (név, telefonszám) illetve munkabér igényét.

A jelentkezésemmel kijelentem, hogy a társaság honlapján elérhető "Felvételi adatkezelési tájékoztatót" megismertem és elfogadom.