WITTCHEN Bolti eladó / értékesítési asszisztens (ALLEE Budapest)

  • Cég neve

    Wittchen Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8.

  • Fizetés

    Bruttó 360e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • proaktív hozzáállás az ügyfeleknek szóló tanácsadásban és kiszolgálásában
  • a termékek elhelyezése a polcokon és a kirakatban, valamint az üzlet rendben tartása
  • erős ügyfélkapcsolat kiépítése

Elvárások

  • nem félsz ügyfélkapcsolatokat létrehozni, és jó interperszonális készségekkel rendelkezel
  • eltökélt vagy a munkád iránt
  • erős felelősségtudattal rendelkezel a rád bízott feladatok iránt
  • kezdeményező és tettre kész vagy

Amit kínálunk

  • munkaszerződés igényeidnek megfelelően
  • bérezés bónuszrendszerrel, az értékesítési eredményektől függően
  • fejlődés és növekedés a WITTCHEN hálózatán belül
  • havi és negyedéves bónuszok
  • vonzó árkedvezmények a vállalat termékeire
  • biztos munkahely egy nemzetközi, fejlődő cégnél
  • előrelépési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • családias, barátságos légkör
  • versenyképes fizetés és bónusz
  • Vasárnapi pótlék
  • ajánlási bónuszt
  • jó hangulatú munkavégzést, ahol a humor és egymás támogatása a mindennapi munkánk része
  • Munkábajárás hozzájárulás (BKV bérlet)

Céginformáció

A Wittchen piacvezető luxus bőrcikk gyártó és kereskedelmi márka Lengyelországban. Nemzetközi terjeszkedésének következő lépéseként cégünk a budapesti WESTEND üzletházban nyíló szalonjába keres lendületes jelentkezőket, akik elkötelezett és sikerorientált munkavállalóink lennének és odaadó munkájukkal segítenének megosztani és megszerettetni vásárlóinkkal a Wittchen márkaélményt.
"Látványos és kifinomult márka emberektől embereknek "
Cégünkről és a márkáról még több információ megtalálható: www.wittchen.hu.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, a  lenti "Jelentkezem" gombra kattintva