Windows rendszermérnök

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Hajdú-Bihar,Debrecen,

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szívesen csatlakoznál egy amerikai anyavállalattal rendelkező nyomdaipari vállalathoz, amely nemzetközi szintű elismertséget szerzett 150 éves tradicionális múltjuknak és magas színvonalú termékeinek köszönhetően?

Csatlakozz partnerünk nemzetközi szinten jelenlévő és működő IT csapatába Windows Rendszermérnök pozícióba még MA!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Partnerünk IT csapata Windows Serverekkel dolgozik napi szinten és ezek domain környezetben történő adminisztrációjában számítanánk rád!
  • Feladatköröd képezné a szerverek virtuális környezetben történő kezelése, létrehozása, konfigurálása és folyamatos karbantartása
  • Számítanának rád és szakértelmedre az IT infrastruktúra működésének biztosításában (hardverek, operációs rendszer, biztonsági mentések, telepített szoftverek)
  • Osztott szerver környezetben a feladatod képezné az Enterprise alkalmazások adminisztrációja
  • Hibaelhárítással kapcsolatos feladataid is lennének integrált, osztott informatikai struktúrában
  • 450 fős partnerünknél előfordul, hogy a felhasználóknak is informatikai segítségre van szüksége, így ebben is számítanánk a támogatásodra (eszközökkel, szoftverekkel kapcsolatos problémák kezelése, tanácsadás, útmutatás, segítségnyújtás, tréning tartás)
  • Számítanánk rád az IT projektek felügyeletében, koordinálásában
  • A projektek során együttműködnél a szervezeten belül dolgozó IT csapatokkal, vagy épp külső szolgáltatókkal
  • Partnerünknél készenlét is van, így ebben is számítanánk rád (1-1,5 havonta 1 hét - elő egyeztetve otthonról)

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Rugalmas irodai munkaidő, home office lehetőséggel (heti 2-3 nap bejárás)
  • 100%-os bejárás támogatás tömegközlekedés esetén, és kiemelt benzinköltség térítés ha vidékről jársz be
  • Helyi bejárás támogatása
  • Egészségtámogató programok, sportolási és pihenési lehetőségek
  • Vállalati rendezvények
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok és kihívások
  • Megbecsültség

Az álláshoz tartozó elvárások

Téged keresünk, ha:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • angol nyelvtudásod aktív, és nem jelente gondot, ha nemzetközi csapatban lenne szükséges dolgoznod
  • Windows Server ismerettel rendelkezel
  • az Active Directory, és a server cluster kezelésében van már jártasságod
  • Magas szintű szerver és hardver ismerettel rendelkezel - architektúra, hardver konfiguráció, bővítési lehetőségek stb..
  • a virtuális szerverkörnyezet sem idegen számodra - VMware
  • Adatarchiválási technikákat és eszközöket ismersz
  • SAN technológiával / LAN hálózatokkal / WAN hálózatokkal találkoztál már a munkád során
  • része szeretnél lenni egy folyamatosan fejlődő cég IT csapatának, akik tárt karokkal várják az új kollégájuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

termelő, multinacionális környezetben és/vagy nemzetközi tapasztalattal szerzett informatikai üzemeltetési tapasztalat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Debrecen/home office (2-3 nap bejárás)

Munkaidő: rugalmas - 8:00-16:30

Készenlét: 1-1,5 havonta 1 hét - előre egyeztetve

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Amennyiben szimpatikusnak tartod a fent leírtakat és pontosan egy ilyen pozícióra vadásztál az elmúlt időszakban ne habozz és jelentkezz angol nyelvű CV-d feltöltésével!