Webshop ügyintéző

  • Cég neve

    3dlámpa Kft.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Gyömrői út 128.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Férfi kollégánk helyére munkatársat keresünk
  • Webshopunk napi feladatainak ellátása (rendelések feldolgozása, számlázása, csomagolása, átadás futárszolgálatnak)
  • Telefonon, e-mailben érkező érdeklődések kezelése, ügyfelek tájékoztatása
  • Aktív részvétel a weboldal tartalmi fejlesztésében
  • Új termék-feltöltés, termékleírások szerkesztése, folyamatának lekövetése, ellenőrzése
  • Termékek napi szintű készlet ellenőrzése
  • Szállítandó csomagok regisztrálása és kapcsolattartás a szállító partnerekkel

Elvárások

  • Webshop kezelésében szerzett releváns tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Csapatszintű és önálló precíz munkavégzés
  • Nem riadsz meg a könnyű fizikai munkától.
  • Magabiztos informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált, nyitott, segítőkészség, személyiség

Előnyt jelent

  • Grafikai programok ismerete, (Adobe, Corel DRAW)
  • Lézer gravírozó gépeknek kezelésében szerzett tapasztalat.
  • Tartalomgyártásban szerzett tapasztalat
  • Social media felületek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Ismersz és/ dolgoztál már webshop motorokkal (Opencart)
  • Kreatív vagy
  • Terhelhető vagy
  • Vannak önálló ötleteid és meg is valósítod őket

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Barátságos hangulat, szakmai segítségnyújtás a betanulási időszakban
  • Bejelentett egy műszakos munkarend, H-P 8:00-16:00, szabad hétvége.
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Akár azonnali kezdési lehetőség

Céginformáció

3dlámpa Kft. családi vállalkozás, dinamikusan fejlődő Magyarországon piacvezető 3d lámpákat értékesítő webáruház, ha szeretnél kis létszámú családias hangulatú irodában dolgozni, akkor itt a helyed.

Fényképes önéletrajzodat küld el részünkre a nettó bérigény megjelölésével.