Webshop marketing koordinátor

  • Cég neve

    CSILLAGPHARMA Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Táncsics Mihály utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • 4 éve üzemelő webshop működésének koordinálása
  • Árazásra vonatkozó javaslatok megfogalmazása és implementálása
  • Termékképek, leírások feltöltése, bekategorizálása a webshopba
  • Árösszehasonlító oldalak kezelése és monitorozása
  • Gyártói kapcsolattartás, gyártói promóciók/támogatások menedzselése
  • Állandó, általános hírlevél témák és tartalmak előállítása, blog cikkek írása gyógyszerészek, külső tanácsadó vállalkozás segítségével
  • Együttműködés a hálózat közösségi média kommunikációját végző külső vállalkozással
  • Értékelési felületek karbantartása, kommentek megválaszolása
  • Egyszerűbb napi grafikai anyagok, kreatívok elkészítése (előny, ha el tudod végezni, de nem elvárás)
  • Kapcsolattartás a rendelést leadó személyekkel és a patikákkal, ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Havi online marketing kampányok megtervezésében való részvétel, ezek monitorozása, elemzése a külső tanácsadó vállalkozással.
  • Külsős tanácsadó céggel szoros együttműködés a webshop legjobb teljesítményének elérése érdekében.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Excel magabiztos használata
  • Tudj jól problémát kezelni (pl. reklamációk) és szervezni (rendelések)
  • Magabiztos írott és szóbeli kommunikációs képesség a különböző beosztású munkatársakkal és a vevőkkel egyaránt
  • Grafikai program tanulására való nyitottság vagy tapasztalat (Photoshop, Canva)
  • Örülünk, ha van marketing területen szerzett tapasztalatod, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Előnyt jelent

  • Releváns felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdaságtan, marketing, pénzügy)
  • Webáruház üzemeltetésben és e-kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Gyógytermékek, gyógyszertárban forgalmazható termékek ismerete

Amit kínálunk

  • Megbízható, hosszútávú munkahelyet és teljes munkaidős munkaviszonyt biztosítunk számodra
  • Jó hangulatú, családias csapat és csapatépítő programok várnak rád
  • Modern, jól felszerelt irodában dolgozhatsz
  • Ha érdekel a közösségi média kommunikáció és a webshop működése, akkor itt jó helyen leszel, mert kiélheted kreatív és szervező énedet, illetve jó kezekbe kerülsz, mert nagyon sokat tanulhatsz külső tanácsadó segítő vállalkozásainktól
  • Tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra (szakmai és iskolai)
  • Távolsági közlekedés esetén a bérlet 100%-át térítjük, üzemanyagköltségeidhez hozzájárulunk (30 Ft/km)
  • Munkaidő H-CS 7:30-16:00, P: 7:30-13:30
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk Neked (laptop, iroda, korlátlan telefon stb.)
  • Van céges kávé

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed úgy motivációs leveled, fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével várjuk!