Webshop manager/koordinátor

  • Cég neve

    Gombos Márton E.V

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest, Zsinór utca

  • Fizetés

    Nettó 320e - 350e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Webáruházzal kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Webshop napi operatív feladatainak ellátása
  • Termékek létrehozása UNAS rendszerben (fotók készítése, feltöltése, termékleírás, SEO leírás, színelnevezések létrehozása stb.)
  • Termékek elhelyezése a weboldalon, szükség esetén termékkategóriák létrehozása
  • Termék feedek kezelése és napi szintű ellenőrzése (Connestic, Árukereső, Árgép, Olcsóbbat, Emag, Pepita stb.)
  • Webáruházzal kapcsolódó, online piacterek kezelése
  • Kampányok kitalálása, elkészítése, beállítása, kezelése, akciók folyamatos tervezése és változtatása stb.
  • Weboldal szövegírás, weboldal tartalom felügyelet, rendszeres frissítés
  • Hírlevelek szövegírása és elkészítése kiküldése
  • Grafikai feladatok, Canva, Photoshop (bannerek, hírlevelek szerkesztése)
  • Riportok készítése
  • Vevő és szállítói adatok karbantartása

Elvárások

  • Webshop kezelésében szerzett releváns tapasztalat (különösen UNAS)
  • Magabiztos gyakorlati számítógépes és excel ismeretek
  • Terhelhető és dinamikus személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreatív, proaktív személyiség
  • Webes alkalmazások használata
  • Angol nyelv ismerete
  • Csapatszintű és önálló precíz munkavégzés
  • Határidők folyamatos nyomon követése és betartása
  • Párhuzamosan futó feladatok, projektek teljes átlátása, a munkafolyamatok optimalizálása

Előnyt jelent

  • 1-3 év releváns, hasonló területen szerzett munkatapasztalatod van
  • Érdeklődsz az internetes kereskedelem iránt
  • Ismersz és/vagy dolgoztál már webshop motorokkal (UNAS)
  • Van gyakorlatod tartalomgyártás területén és kiváló a helyesírásod
  • Kreatív vagy
  • Terhelhető vagy
  • Vannak önálló ötleteid és meg is valósítod őket
  • Lakásfelszerelések műszaki ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú stabil munkakörnyezet egy megbízható vállalatnál
  • Barátságos, családias környezet
  • Rugalmas hozzáállás
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt, fix bérezéssel
  • Munakvégézés helye: XIII. kerület.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kutyabarát

Céginformáció

Az AJTOKILINCS.HU webáruház, stabil háttérrel és több, mint 30 éves múlttal rendelkező, Magyarország egyik vezető lakásfelszereléseket forgalmazó és gyártó vállalkozása.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold a fényképes önéletrajzod és a fizetési igényed.