Webshop és marketing koordinátor

  • Cég neve

    METALLOGLOBUS Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 57.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A B2B és B2C területen mind marketing, mind a weboldali eszközök és folyamatok koordinálása, tartalmi frissítése, a termék fejlesztéstől egészen a gyártásig.
Webáruházak tartalmi frissítése (szöveges/képi + új termékek feltöltése
Webáruházakban felmerülő hibákkal kapcsolatos ügyintézés (hiba részletes feltárása és továbbítása a fejlesztőknek, a javítások ellenőrzése)
Hirdetési és Social csatornák kezelése, kampányok létrehozása a stratégia terv alapján
Hírlevelek készítése (teljes tartalommal)
Többcsatornás online marketing kampányok létrehozása, menedzselése
Napi/heti/havi riportok készítése
Kapcsolattartás külső partnerekkel/beszállítókkal
Fejlesztési folyamatok koordinálása
Külsős tanácsadó céggel szoros együttműködés a webshop legjobb teljesítményének elérése érdekében

Elvárások

Webshop kezelésében szerzett releváns tapasztalat
Haladó szintű Ads, Facebook, Instagram és Tiktok fiók és kampánykezelés
Terhelhető és dinamikus személyiség
Jó kommunikációs készség
Kreatív, proaktív személyiség
Portálrendszerű támogatói weboldalak magabiztos használata
Webes alkalmazások használata
Angol nyelv ismerete – minimum középfok
Csapatszintű és önálló precíz munkavégzés
Határidők folyamatos nyomon követése és betartása

Előnyt jelent

Hasonló pozícióban szerzett gyakorlat és nyomdaipari tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Képi és videós social tartalomgyártásba szerzett tapasztalat
AI alkalmazások iránti érdeklődés vagy tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés
Bónusz, mozgóbér
Biztos, hosszú távú munkahely
Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt, fix bérezéssel
Munkavégzés X. kerületi irodánkban
Munkavégzéshez szükséges eszközöket
Rendszeres és őszinte visszajelzést a munkádról
Korrekt betanítási folyamatot
Támogató, innovatív csapatot és vezetőket, akik kíváncsiak az ötleteidre és hosszútávon terveznek Veled
Szabad hétvégék

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk elődjét a Metalloglobus Rt-t 1923-ban alapította Weiss Manfréd iparmágnás. A második világháború után állami vállalatként működött, 1997-ben történt meg a cég privatizációja, majd 1999-től az üzletágak önálló társaságokká alakultak.  A Metalloglobus Fém és Építőtermék  Kereskedelmi Kft. vitte tovább az Metalloglobus csoport acél- és építőtermék kis- és nagykereskedelmi profilját.
Társaságunk alapítása óta nyereségesen működik, ill. ezt megelőzően a Részvénytársaság egyik – hasonló elnevezésű - üzletágaként funkcionált. Mára  a  hazai  acél- és  építőanyag kereskedelem egyik meghatározó – a  menedzsment többségi tulajdonában lévő, versenyképes, kedvező piaci pozíciókkal  és  pénzügyi  stabilitással  rendelkező  -  reprezentánsa.

Kérjük, hogy fizetési igényük megjelölésével együtt küldjék el számunkra szakmai önéletrajzukat.