Webshop - Bolti kisegítő, eladó

  • Cég neve

    OBD TRADE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Röppentyű utca 65-67.

  • Fizetés

    Nettó 190e - 250e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Jelentkezz eladói munkakörbe a Budapest 13. kerületi boltunkba!
Azt kérdezed, hogy milyen izgalmas feladatok várnak majd?
  • Vevők udvarias, szakszerű kiszolgálása személyesen
  • Megrendelések összekészítése, csomagolása és számlázása
  • Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása telefonon és e-mailen
  • Üzlettér rendben tartása
  • Leltározási, selejtezési feladatok ellátása
  • Áruátvétele, feldolgozása
  • Áru/termékek kihelyezése, meghatározott irányelvek alapján
  • Termékek címkézése, feliratozása
  • Beérkező áruk/termékek raktárba történő elhelyezése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
A munkaidő jelentős részét a
  1. Megrendelt termékek csomagok összekészítése és számlázása,
  2. Eladás támogatása (megfelelő termék ismerettel): vevők kiszolgálása, vevők telefon hívásának megválaszolása teszi ki.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, vagy azonos területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Microsoft Office csomag (Word, Excel) használat
  • Digitális hozzáértés, affinitás. (Ne ijedj meg egy új kütyü használatától)
  • Számítógépes ismeret (Ne okozzon gondot egy Windows újratelepítés, vagy Router beállítás)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség (Nálunk előny ha a csillagokat is letudod beszélni az égről. :) )
  • Legyél szorgalmas, olyan embert keresünk, aki szeretné tudni, hogy mit ad el
  • Ügyfélorientált, nyitott, segítőkészség, személyiség

Előnyt jelent

  • Autószerelői ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol/német nyelvismeret
  • Ha kezeltél/építettél már Wordpress alapú webshopokat

Amit kínálunk

  • Betekintést kapsz több webshop működésébe A-tól Z-ig
  • Stabil, dinamikusan fejlődő, jövőálló munkahely
  • Bejelentett fix fizetés
  • Év végi bónusz (nem garantált, teljesítmény függő)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fix munkaidő (H-P: 9:30 - 18:00)
  • Fiatalos csapat, kis cég, családias légkör
  • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Röppentyű utca 65-67.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

#kis cég #családias légkör #szabad hétvége #bejelentett fix bérezés

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja a nettó fizetési igényét tartalmazó magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.