Webshop adminisztrátor

  • Cég neve

    MEGATOOL Kft.

  • Munkavégzés helye

    2335 Taksony

  • Fizetés

    Nettó 295e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

                            - Megrendelések feldolgozása, követése
                            - Rendelési folyamatok optimalizálása
                            - Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a társosztályokkal
                              (telefonon és e-mailben is)
                           - Új termékek paraméterezése, feltöltése
                           - Kiszállítások kezelése

Elvárások

                            - Office programok magabiztos kezelése
                            - Jó kommunikációs készség
                            - Kereskedelmi szemlélet
                            - Pontosság és precizitás

Előnyt jelent

                            - UNAS webmotor ismerete
                            - Vectory ügyviteli rendszer ismerete
                            - Szerszámok, kerti eszközök ismerete
                            - Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

                            - Versenyképes jövedelem
                            - Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
                            - Utazási hozzájárulás
                            - Szakmai képzések

A "jelentkezem" gombra kattintás után, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!