Webshop adminisztrátor

  • Cég neve

    Dutch Home Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Kinizsi utca 18.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • MacOS
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Webshop feltöltése és karbantartása (termékek feltöltése, termék változások adminisztrálása, termékek adatainak frissítése – termékleírás, fotó, stb), módosítása
  • Weboldalhoz kapcsolódó online tartalom kezelése
  • Beérkező megrendelések feldolgozása és utánkövetése
  • Megrendelt termékek készlet ellenőrzése, raktárral való együttműködés
  • Megrendelt termékekre vonatkozó fuvarszervezés
  • Folyamatos kapcsolattartás szállítókkal
  • Szállítandó csomagok regisztrálása
  • Vevők folyamatos tájékoztatás
  • Ügyviteli rendszer használata

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, vagy azonos területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés
  • Excel magas szintű használata

Előnyt jelent

  • Webshop adminisztrációs tapasztalat
  • Beszerzésben/logisztikában szerzett tapasztalat
  • Képszerkesztő grafikai szoftverek ismerete
  • Lakberendezés, design vagy bútorok iránti érdeklődés
  • Ha foglalkoztál már webshop adminisztrációval, ugyanakkor szívesen fogadjuk pályakezdők, pályaváltók jelentkezését is

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

A Dutch Home Kft. kiemelkedő piaci szereplője a design lakberendezési termékek forgalmazásának, emelett kimagasló helyet élvez a tervezés, látványtervezés és kivitelezés szekcióban.
Világmárkák vezető importőreként fő küldetésünk, hogy Magyarországon egyedülálló választékban,  Budaörsön, újonnan nyílt bemutatótermünkben, 1500 m2-en bemutatott termékeinket minél szélesebb körben megismertessük illetve az ehhez kapcsolódó magas hozzáadott értéket képviselő szakmai ajánlásainkkal mindenki számára lenyűgöző otthonokat teremtsünk.

Kitartásért cserébe egy olyan hosszútávú munkakörben tudsz kibontakozni és folyamatosan fejlődni hazai illetve külföldi szakmai tréningeknek köszönhetően, ahol együtt valósíthatjuk meg álmainkat és küldetésünket.

Amennyiben szeretnél csapatunk részese lenni és érzed magadban a lakberendezés iránti szeretet, várunk bővülő csapatunkba!

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.