Webshop adminisztrátor

  • Cég neve

    BOGYISZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Timót utca 4.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A cég weboldalainak, webáruházainak tartalmi szerkesztése.
Webshopok (Joomla, Shoprenter) adminisztrációs feladatainak ellátása (termék feltöltés, karbantartás)
Grafikai anyagok elkészítése
Google / Facebook kampányok kezelése
Social media posztok írása

Elvárások

Webáruház kezelésében való jártasság
Grafikai programok magabiztos használata
Html/ccs ismeretek
Excel, word készségszintű használata

Előnyt jelent

Shoprenter, Joomla tartalomkezelő rendszer ismerete
Angol alapfok

Amit kínálunk

megfelelő bérezés,
szabad hétvége,
stabil fizetés,
jogtisztán bejelentett bér,

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Bogyisz Kft. 2002-ben alakult egy egyszemélyes vállalkozásként. Ügyfeleinket a 1097 Budapest. Timót utca 4/a szám alatt fogadjuk. Cégünk 2002-ben fuvarozással kezdte tevékenységét, később beléptünk a kereskedelmi szektorba klíma és ventilátor forgalmazással, majd ez lett a fő tevékenységünk. Évről-évre arra törekeszünk, hogy minden kedves vevőnk a legmegfelelőbb kiszolgálást kapja tőlünk a legrövidebb határidőn belül. Társaságunk több mint 15 éves tapasztalattal, szaktudással segíti minden kedves megrendelőjét a klíma berendezések (Fiher, Fujistu Gree, Daikin, Mitsubishi, LG, Midea), igények szerinti megfelelő kiválasztásában, valamint biztosítani tudja a garanciálisnak számító profi telepítést és beüzemelést, illetve szerelést és karbantartást kedvező árakon. A megrendeléseket és beüzemeléseket Pest megyén belül tudjuk biztosítani saját szakképzett szerelőink segítségével. Tevékenységi körünkbe tartoznak még a háztartási illetve ipari ventilátorok (Vents, Blauberg, Aerauliqa, Cata) valamint a hozzájuk tartozó szellőzési elemek forgalmazása is. A piaci igények alapján 2005 óta központi porszívó egységek (AEG, Electrolux, Globovac, VacuMaid, AeroVac) valamint kaputechnika (Telcoma, Cardin) értékesítésével, tervezésével és beszerelésével is foglalkozunk. 2016-tól az SMART - ELECTROLUX - AEG cégcsoport magyarországi kizárólagos központi porszívó disztribútora, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás lettünk, valamin a GLOBOVAC központi porszívó elsőszámú értékesítői partnere. Az elmúlt 15 év alatt közel 5.000 partnerrel kerültünk kapcsolatba, közel 10.000 lakásban, működnek a Bogyisz Kft. által forgalmazott termékek. Hisszük, hogy a Bogyisz Kft. sikerének mutatója az ügyfelek és a munkatársak elégedettsége.

Fényképes önéletrajz