Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség logo

Webalkalmazás fejlesztő informatikus

  • Cég neve

    Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • LINUX PHP PYTHON JAVASCRIPT
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha a hivatása a munkája, és szeretne egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozik! Nálunk elsősorban a tudása, a szakmai tapasztalata, a tanulásvágya, az elhivatottsága és nem a végzettsége számít! A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei – dolgozzon velünk a magyarországi digitalizáció szolgálatában!

pozícióba munkatársat keresünk.

Közös, alkotómunkában, már meglévő IT-szolgáltatások fejlesztésén és üzemeltetésén dolgozunk, a betanulásra teret és időt biztosítva. A szerteágazó portfóliónk ipari és egyedi speciális rendszereket tartalmaz, amelyekkel megismerkedhetsz. A komplex, felelősségteljes munkád során lehetőséged lesz széleskörű tapasztalatot szerezni és akár kutatási területre, vagy nemzetközi feladatokba is bekapcsolódni.

Feladatok

  • Intézményi adat és szolgáltatás kezelő rendszerek fejlesztése
  • Mesterséges intelligenciához és adattóhoz kapcsolódó fejlesztések
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Rendszer integrációs feladatok támogatása
  • Egyedi rendszerek fejlesztése a hazai és nemzetközi oktatási és kutatási közösség számára

Amit kínálunk

  • Kihívást, fejlődést, tapasztalatszerzést jelentő, elismert feladatkör
  • Fiatal, dinamikus, széles látókörű kollégák, összetartó csapat, közös alkotás és egymás segítésének, fejlesztésének élménye
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes piaci jövedelem
  • Nemzetközi kutatásokba bekapcsolódás
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Amit kérünk

  • Felsőfokú szakmai területen szerzett végzettség, vagy annak megszerzésére irányuló előrehaladott tanulmányok folytatása, vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Linux alapú környezetben szerzett tapasztalat
  • PHP, Python, Javascript nyelvek ismerete
  • Csapatmunkára való képesség és nyitottság a tanulásra, tudásmegosztásra
  • Proaktivitás, felelősségvállalás
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

A fényképes szakmai önéletrajzodat, bruttó bérigény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.