WEB Shop Kereskedő

  • Cég neve

    NOVO PARTS TRADE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Késmárk utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A WEB Shop kereskedő a legfontosabb feladata a Napi beérkezett Vevőrendelések feldolgozása és kapcsolat tartás a vevőkkel , Vevőinformációs szolgálat minél jobb termékismerettel.

Elvárások

A Kiskereskedelmi gyakorlat fizikai boltban vagy egyéb WEB shop kezelési Ügyfélszolgálati gyakorlata .
ERP - Vállalat irányítási rendszer gyakorlati, mindennapos  használata
Kereskedelmi gondolkodás és gyakorlat
Monotonitás tűrés - a Munka 40% -a az adminisztrációs feldolgozás .
Érdeklődés a megjelölt Termék körök iránt vagy esetleg, mint játékos ha rendelkezik ismeretekkel.

Előnyt jelent

Fontos előny lehet a WEB shop üzemeltetésben lévő gyakorlat és ha korábban már dolgozott ERP rendszerekben . A Darts és - vagy Billiárd sportokkal való kapcsolat , érdeklődés
Angol nyelv Jó ismerete - Gyakorlati nyelvhasználat

Amit kínálunk

Egy Nemzetközi kapcsolatrendszerben működő dinamikusan fejlődő cég és Fiatalos Csapat
Humán központú cégvezetés és munkafókusz
Versenyképes de teljesítmény orientált jövedelem

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

A Novo Parts Trade Kft 20 évnél több tapasztalattal rendelkező , jelenleg a Darts - Billiárd területen piacvezető kereskedő cég a Világ legnépszerűbb Márkáinak képviseletével. Megbízható és stabil háttérrel , kiszámítható előrehaladási lehetőségekkel növekszünk a környező országok piacain is .

Mindenképpen kérünk személyes munka tapasztalatot kiemelő Önéletrajzot.