Wealth Office / Private banking tanácsadó

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

    Országosan bárhonnan pályázható - Budapest, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízónk Magyarországon elsőként vezette be az angolszász-svájci mintára épülő Wealth Office szolgáltatását, amely hatékony vagyonkezelési megoldást biztosít a legnagyobb megtakarítási állománnyal rendelkező partnereinek a hagyományos privát banki szolgáltatások mellett.

A Wealth Office megkülönböztető stratégiája, hogy az intézményi vagyonkezelésben szerzett tapasztalatokra alapozva a lakossági-vállalati szegmensben is új dimenziót nyisson nemzetközi hagyományok szerint, független és eredmény orientált vagyonkezelési megoldással, exkluzív kényelmi szolgáltatásokkal.

Amennyiben érdekelnek az innovatív és egyedi vagyonkezelési megoldások, úgy várják jelentkezésed az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkutatása és szerződéskötés
  • Magán- és vállalati partnereikkel folyamatos kapcsolattartás
  • Az ügyfelek egyedi igényeinek részletes feltárása az elvárásoknak legjobban megfelelő portfóliókialakítás céljából
  • Befektetési tanácsadás speciálisan kapcsolt számláknál
  • Partnereik számára hosszú távú és átfogó vagyonkezelési koncepció kialakítása, amely kiterjed a nem pénzügyi vagyonelemekre is
  • Termék és szolgáltatás fejlesztésben részvétel
  • Felejtsd el az értékesítés szót, helyette koncentrálj az ügyféligények kielégítésére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 éves munkatapasztalattal és szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szakmai elhivatottság és ügyfélfókuszú gondolkodás jellemez
  • Szereted a változatos és önálló munkavégzést
  • Kiemelt kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Eredményorientáltság fontos számodra
  • Magabiztos, határozott fellépés jellemez
  • Precíz, pontos munkavégzés az alapértékeid közé tartozik
  • Hatékony problémamegoldó készséggel bírsz
  • Nyitott vagy az újdonságra, gyors reagálási készséggel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazási csomagot nyújtanak (alapbér, bónusz, béren kívüli juttatások, dolgozói számlacsomag, szakmai és nyelvi képzések)
  • Szakmai fejlődést, továbbképzési lehetőségeket nyújtanak, valamint készségfejlesztő tréningeken való részvételt
  • Náluk globális gazdasági és pénzügyi tudás, valamint tapasztalat megszerzésére van lehetőség
  • Sajtó és médiamegjelenésre nyílik lehetőség
  • Elegáns, jól megközelíthető munkahelyi környezetet biztosítanak
  • Kiszámítható munkarenddel és megfelelő létszám biztosításával igyekszenek hozzájárulni a munka-magánélet egyensúly megteremtéséhez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Széleskörű és mély kapcsolati háló
  • Legalább 10 éves privát banki / wealth management tapasztalat
  • Angol és/vagy egyéb idegen nyelv folyékony használata
  • Befektetések világa mellett egyéb kapcsolódó területen jártasság (pl. utódlástervezés, BVK, corpfin, hitelezés)
  • Digitálisan aktív és fogékony hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Banki értékesítés

Egyéb információ:

  • Csatolandó dokumentumok/információk:
  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz
  • Magyar nyelvű motivációs levél
  • Bérigény megjelölése
  • Munkavégzés pontos helye: Országos
  • Munkaidő: teljes munkaidő