Warehouse Operation Leader

  • Cég neve

    Autonet Logistic Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő, Maglódi út 46.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladatok

  • A nemzetközi regionális disztribúciós központ napi operációs folyamatainak irányítása a beosztott koordinációs kollégák segítségével
  • Stabil raktározási struktúra fenntartása, folyamatos fejlesztése, igazodva a készletszintek változásához
  • A központi raktárból történő megrendelések megfelelő, ellenőrzött határidőre történő kiszállításának biztosítása
  • A Raktározás szervezet folyamatainak ellenőrzése, dokumentálása, a fejlesztésekben való aktív részvétel
  • Szektorvezetőkön keresztül nagy létszámú fizikai munkavállalói állomány vezetése, irányítása
  • Raktározási teljesítmény mérőszámok (KPI-ok) folyamatos fejlesztése
  • A regionális központ szervezetében dolgozó kollégák vezetése, fejlesztése, motiválása
  • A központi raktár rendezettségének biztosítása
  • Kommunikáció a társosztályokkal (Szállítmányozás, Üzemeltetés, HR)

Elvárások

  • Legalább 5 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat, legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (AX előny), WMS rendszer ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Word, különösen Excel)
  • Kiváló vezetői-, kommunikációs-, problémamegoldó- és szervező képesség
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság, nagyfokú önállóság
  • Stressztűrés és komplexitás megfelelő kezelése
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Oktatást, képzéseket
  • Dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalati környezetet
  • Karrier, előrelépés lehetőséget
  • Felelősségteljes, önálló, innovatív munkavégzést