VR animátor / jegyértékesítő (Parlamenti Látogatóközpont)

  • Cég neve

    VR Park Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 1.

  • Fizetés

    Nettó 2 000 - 2 000 Ft/óra bér Nettó 2 - 2 százalék havi jutalék

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A Parlamenti Látogatóközpontban található VR hőlégballon élményt 2023-ban nyitottuk meg. Cégünk többek közt a VR Vidámparkot üzemelteti 2019 novembere óta, amely Magyarország legnagyobb virtuális valósággal foglalkozó szórakoztató centruma. A Parlamenti Látogatóközpontban található pop-up élményünk kifejezetten az Országházat látogató turistáknak nyújt extra élményt egy virtuális valóságban történő időutazással.

  • Jegyértékesítés a VR-élményre.
  • A VR-platform kezelése.
  • Információnyújtás a látogatók számára.
  • Látogatók megszólítása.

Elvárások

  • Proaktív szemléletmód, azaz minél több vendég szerzése (amit bónusszal jutalmazunk).
  • Vidám, kedves, lelkes munkavégzés.
  • Önálló munkára való képesség.
  • Türelmes, segítőkész vendégkezelés.
  • Magabiztos angol nyelvtudás (99%-ban külföldi látogatók vannak, így szinte végig angolul kell kommunikálni!)
  • Nyitott, barátságos személyiség.
  • Pörgős, de precíz munkavégzés.
  • Részmunkaidős vállalás, ami heti 2-3 napot jelent.
  • Napi 10 órás munkavégzés.

Összességében azt kérjük, hogy légy jelen abban, amit csinálsz, akarj tanulni, fejlődni, örömet szerezni a vendégeknek, mi pedig azon leszünk, hogy szeresd a munkád, szeress bejárni hozzánk.

Előnyt jelent

  • További nyelvek ismerete.
  • Sales/hostess tapasztalat.
  • Idegenforgalmi tapasztalat.
  • Multikulturális környezetben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szektorszintű versenyképes fizetés.
  • Kiforrott bónuszrendszer magas és elérhető jutalmazással (minden egyes vendég után bónusz jár!).
  • Feljebblépési lehetőség vagy akár a cég más projekjeiben való részvételi lehetőség is.
  • Betekintés egy változó, új technológia legizgalmasabb fejlesztéseibe.

Céginformáció

A VR Park Hungary Kft. csapatként a VR Vidámparkban a legmagasabb vendégélményt a ma elérhető legfejlettebb technológiai lehetőségekkel (a szimulátoroktól a 4D-s VR-élményekig), a virtuális valóság segítségével igyekszünk biztosítani. Emellett két éve egyedüliként nyújtunk tematikus, pop-up VR-élményt Európa legszebb karácsonyi vásárán, a Szent István Bazilika előtt, 2023 tavaszán pedig megnyitottuk sajátfejlesztésű VR-élményünket a Parlamenti Látogatóközpontban is.

A VR Park Hungary Kft. az első olyan VR élménypark üzemeltető cég Európában, amely az operáció mellett virtuális valóság élményfejlesztéssel is foglalkozik. A cégcsoport tulajdonosi körének közel 20 éves szakmai múltja a szórakoztatóiparban biztos alapot nyújt Európa első VR vidámparkjának, mely egyben Európa legnagyobb VR élményközpontja is.

Csak fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket tudunk elfogadni, így kérjük, hogy azt ne felejtsd el!