Vodafone Értékesítő

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Vodafone Partnerüzleteket üzemeltető cég megbízásából keresünk Budapesti (Campona, Soroksár, Óbuda), továbbá Budakalász és Dunakeszi Auchan, valamint Vác áruházakban található üzleteikbe új kollégákat az alábbi pozícióba:

VODAFONE ÉRTÉKESÍTŐ

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzlettérben tartózkodó ügyfelek barátságos, professzionális kiszolgálása
  • Az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban
  • Ügyfelek valós igényeinek felmérése
  • A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása
  • A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata
  • Meglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatás
  • Panaszok, reklamációk kezelése mindig a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekében
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció

Téged keresünk, amennyiben magadra ismersz:

  • Eredményorientált, sikerfókuszú személyiség
  • Kezdeményező és együttműködésre törekvő csapatjátékos
  • Pontos és precíz a munkavégzés során
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Erős felhasználói szintű Office ismeretek

Amit mi kínálunk:

  • Fix alapfizetés + jutalék + ösztönzők + bónusz + cafeteria
  • Megbízható, hosszú távú, stabil munkakörnyezet
  • Alapfizetés: bruttó 326 000 Ft, nettó 216 790 Ft /25 év alatt nettó 265.690 Ft/
  • Havi nettó 20 000 Ft cafeteria Szép Kártyán
  • Felső plafon nélküli jutalékrendszer
  • Havi értékesítési ösztönzők
  • Eltöltött évek utáni emelkedő bónuszrendszer
  • Dolgozói tarifacsomag neked és a családodnak is
  • Multinacionális, fiatalos, inspiráló munkakörnyezet és feladatok
  • Szakmai fejlődés, folyamatos tréning lehetőség, mentori támogatás, hogy a legjobbat hozhasd ki magadból
  • Elfogadó és nyitott közösség

Összefoglalva:
A fizetés összetevődik a fix alapbérből br. 326.000 Ft (nettó 216.790 Ft) és 20.000 Ft cafetériából, ezekre jön továbbá az értékesítési jutalék, valamint a különböző ösztönzők és bónuszok.

Munkaidő:
Teljes munkaidő, napi 8/ heti 40 óra

A munkába lépés időpontja:
Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.