Vízvezetékszerelő csoportvezető (konténerösszeszerelés)

  • Cég neve

    Albacont Modul Kft.

  • Munkavégzés helye

    8111 Seregélyes

  • Fizetés

    Nettó 400e - 450e Ft havi bér Nettó 30e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Vízhálózat kiépítése a konténerekben
  • Szaniterek beépítése és felszerelése a konténerekben
  • Vízmelegítők felszerelése
  • Kapacitás függvényében segítségnyújtás a termelés többi részlegének, pl. az irodakonténerek általános összeszerelésében kézi és gépi szerszámok segítségével
  • Műszaki rajzok és dokumentáció olvasása
  • Vízszerelési munkálatok folyamatainak kialakítása
  • Részvétel a gyártási folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában
  • Az elvégzett munka szükséges műszaki dokumentációjának elkészítése

Elvárások

  • Befejezett szakirányú végzettség, 1-2 év vízszerelésben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Műszaki képzettség és beállítottság
  • Jó kézügyesség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Alapvető számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Emelőgép kezelői engedély (targonca, daru) előnyt jelent.
  • Klímaberendezés szerelői végzettség előnyt jelent
  • Csapatunk munka közben a biztonságos munkavégzésre fókuszál, ezért a mobiltelefonhasználatot a pihenőidőre és a szünetekre korlátozzuk
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony nettó 400-450 ezer Ft/hó bérsávval
  • Jelenléti bónusz 30 ezer Ft nettó/hó
  • Munkaruházat
  • Ingyen kávé
  • Utazási költségtérítés 30Ft/km
  • Stabil, biztos és hosszú távú munkahely

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Albacont Modul Kft. egy fiatal, fejlődő, mobil konténereket gyártó cég. Székesfehérvár melletti telephelyünkön gyártunk standard irodakonténereket, valamint egyedi, moduláris épületelemeket. Egy több, mint 100 éve folyamatosan fejlődésben levő, nemzetközileg sikeres, számos különböző üzletágat egyesítő cégcsoport része vagyunk és új cégünk indításához keresünk munkatársakat.

Kezdés: 2024.07.01.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát.