Vizsgálómérnök (villamosmérnök)

  • Cég neve

    Nova Human Resources Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XV. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Ügyfelünk hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező erősáramú berendezések vizsgálatával foglalkozó elismert vizsgálólaboratórium, számukra keresünk új munkatársat.

Feladatkör:

  • A különböző mechanikai, melegedés, zárlati és atomerőművi vizsgálatokra érkezett, változatos erősáramú berendezések (pl. transzformátorok, kis-, és középfeszültségű elosztóberendezések, áramvezető sodronyok és sodrony szerelvények, kábel szerelvények, szigetelő láncok szerelvényei, atomerőművi környezetből kikerült berendezések…stb.) mechanikai, melegedés, zárlatállósági és környezetállósági vizsgálatainak lebonyolítása a nemzetközi szabványok előírásai szerint
  • Kapcsolattartás, műszaki egyeztetések a hazai és nemzetközi ügyfelekkel és kollégákkal
  • Vizsgálati eredmények dokumentálása (főleg angol nyelvű jegyzőkönyvek készítése)

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (előnyként tekintünk az Erősáramú/Energetikai Szakirányra)
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk
  • Minimum középfokú, B2 típusú komplex angol nyelvvizsga

Amit nyújtanak:

  • Különleges szakmai fejlődési lehetőség a nagyfeszültségű, az erősáramú és a méréstechnikai szakterületen
  • Izgalmas és változatos vizsgálatok
  • Továbbképzéseken, hazai és nemzetközi konferenciákon való megjelenés lehetősége
  • Nemzetközi együttműködés és külföldi vizsgálatokban való részvétel lehetősége
  • Home office lehetőség havi 7 alkalommal
  • Betanulási időszak
  • Céges programokon, sporteseményeken való részvételt
  • Színvonalas, igényes munkakörnyezetet

Munkavégzés helye:

Budapest, XV.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Jelentkezésedet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.