Vizsgálómérnök

  • Cég neve

    TÜV Rheinland InterCert Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest, Gizella út 51-57.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Orvosi-, in vitro diagnosztikai-, és laboratóriumi készülékek szakértői és szabványossági vizsgálatainak önálló elvégzése;
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek készítése angol nyelven;
  • Vizsgálat során átvett dokumentumok és vizsgálati minták szakszerű kezelése, tárolása;
  • Mérő- és vizsgáló műszerek megfelelő használata, állapotának megőrzése;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • Együttműködés a társvállalatokkal belföldön és külföldön

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség;
  • 0-3 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki gyakorlat;
  • Lépést tudsz tartani a jelenlegi és jövőbeli termékbiztonsági követelményekkel, vizsgálati eljárásokkal, műszerekkel, technológiával;
  • Termékvizsgálattal összefüggő szakértői tevékenység – vizsgálatok elvégzése és dokumentálása – felelősségteljes, szakszerű, elfogulatlan végrehajtása;
  • Képes vagy megérteni az orvostechnikai eszközök tudományos / műszaki fogalmait és funkcióit;
  • Odafigyelsz a részletekre és a pontosságra, alaposan végzed a munkád és képes vagy önállóan dolgozni általános felügyelet mellett;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudással rendelkezel – írásban és szóban egyaránt –, melyet a mindennapi munkában is képes vagy használni;
  • Udvarias és hatékony kommunikáció / levelezés a belső és külső ügyfelekkel;
  • Mérnöki gondolkodásmód;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, valamely levelező rendszer, Internet)

Előnyt jelent

  • Vizsgáló intézetnél / vizsgáló laboratóriumnál / tanúsító szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat termékvizsgálat területén;
  • Orvosi-, in vitro diagnosztikai-, és laboratóriumi készülék gyártó vállalatnál szerzett legalább 3 éves tapasztalat (minőségügy, eszközvizsgálat és/vagy tervezés, fejlesztés területén);
  • Az ISO/IEC 17025:2017 Vizsgáló- és kalibrálólaboratóriumok felkészültségének általános követelményeit tartalmazó nemzetközi szabvány ismerete;
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk

  • Orvostechnikai laborunkban a hazai és nemzetközi gyártóvállalatok legújabb fejlesztésű termékeivel találkozhatsz, melyek minden nap új kihívások elé állítanak;
  • Egy jó hangulatú, egymást segítő és összetartó csapat tagja lehetsz;
  • A munkánkat rugalmasan alakíthatjuk, biztosítva a munka és magánélet egyensúlyát;
  • Lehetőséget adunk folyamatos továbbképzésekre, hogy naprakész legyél a szakma újdonságaival, az új jogszabályokkal;
  • Átlagosnál magasabb cafeteria keretet biztosítunk munkavállalóink számára;
  • Stabil, nemzetközi nagyvállalati háttérrel rendelkezünk, több üzletágban vagyunk jelen

Munkavégzés központi helye: Budapest, XIV. kerület, Gizella út 51-57.
Munkaidő: teljes munkaidő, rugalmas munkarend
Munkába állás kezdete: pályázat elbírálását követően azonnal

Céginformáció

A TÜV Rheinland Csoport a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete a műszaki vizsgálatok, ellenőrzés és tanúsítás területén, az ún. TIC szektorban. Független, semleges és professzionális szervezetként olyan jövőért dolgozunk, melyben az emberiség és a környezet érdekei hosszú távon is egyaránt érvényesülnek.

TÜV Rheinland. ’Precisely Right’. E két szó tökéletesen kifejezi szolgáltatásaink iránti elkötelezettségünket: bármit teszünk, azt csakis pontosan és jól tesszük. Éppen ezért ügyfeleink számára a TÜV Rheinland Csoport minden tekintetben - a legjobb választás.

Folyamatosan keressük a tehetséges szakembereket, hogy csatlakozzanak a TÜV Rheinland nemzetközi csapatához. Segítségükkel új és sikeres szolgáltatásokkal tudjuk támogatni partnereinket.