MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Vizsgálólaboratóriumi technikus

    MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Almásfüzitő

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A MOL-LUB Kft., Közép-Kelet Európa egyik meghatározó kenőanyaggyártója

A MOL-csoport dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Almásfüzitő

Munkakör célja:

A Laboratóriumi Központ vezetőjének irányítása alatt vagy utasítása alapján innovációs és szakmai támogató tevékenységek, vevői és üzemi problémamegoldás támogatása kísérletekkel és kísérleti, ismeretlen összetételű vagy használt termék minták elemzésével.

Feladatok:

  • A szakterületért felelős mérnök útmutatása mellett önállóan kísérleti mintákat készít.
  • Elvégzi a rábízott minták szakszerű, dokumentált vizsgálatát a kért határidőre.
  • Elvégzi a pontosság ellenőrzési és mérési, valamint az ehhez kapcsolódó dokumentálási feladatokat. A vizsgálatokat a szükséges elméletek ismerete és alkalmazása mellett végzi, az érvényes jogszabályok, és a mindenkori érvényes vizsgálati szabványok szerint. Az elvégzett vizsgálatok eredményeit rögzíti a LIMS rendszerbe.
  • Adatokat szolgáltat és kapcsolatot tart az üzemek, társszervezetek képviselőivel.
  • A laboratórium vezető irányítása alatt részt vesz új vizsgálati módszerek kidolgozásában, valamint új módszer dokumentációjának elkészítésében.
  • A rábízott vizsgálóberendezéseket szakszerűen működteti. Elkészíti, és rendszeresen ellenőrzi az általa végzett vizsgálatokhoz szükséges mérőoldatokat, oldószereket és indikátorokat.
  • Ellenőrzi a mérőeszközök üzemkész állapotát. Figyelemmel kíséri a vegyszerek, eszközök és gázpalackok fogyását, a beszerzési igényeket jelzi a laborvezetőnek.
  • Gondoskodik a vizsgálatok elvégzésekor keletkezett hulladékok szakszerű kezeléséről, tárolásáról, ártalmatlanításáról, betartja a veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásokat.
  • Eleget tesz a vonatkozó MIR (ISO 9001:2008 és MSZ EN ISO/IEC 17025:2005) és KIR (ISO 140001:2004) és MEBIR (OHSAS 18001:2007) szabványok, eljárások és munkautasítások, munka- és tűzvédelmi, környezetvédelmi, valamint biztonságtechnikai utasítások által előírt kötelezettségeinek, az előírt dokumentálási rendet betartja.

Elvárások:

  • Vegyész technikusi végzettség
  • WORD, EXCEL felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Laboratóriumi tapasztalat
  • Kenőanyagok és autókemikáliák ismerete, olajipari tapasztalat
  • Analitikai nagyműszeres tapasztalat
  • Akkreditált laboratóriumi tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőképesség

Amit nyújtunk:

  • Stabil állás egy dinamikusan bővülő szervezetben
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatkör
  • Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Vegyész/Vegyésztechnikus