Víz-, gáz-, központi fűtés szerelő (német nyelven, Németországban)

  • Cég neve

    ENGIE Deutschland GmbH

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Bruttó 18 - 21 Euro/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Középületek, kórházak, irodaházak, hotelek, csarnokok fűtési és hűtési rendszereinek, csőhálózatainak, hőközpontjainak, víz-, esővíz és lefolyórendszereinek kiépítése, szanitereinek felszerelése, valamint minden ehhez kapcsolódó szakmai irányú munkálatok elvégzése, irányítása,

Elvárások

Szakmai végzettség
Legalább 4-6 éves szakmai tapasztalat
Német nyelvtudás
Munkavédelmi előírások ismerete és betartása
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Ha rendelkezel szakirányú végzettséggel, tapasztalattal, német nyelvtudással és szeretnél hosszútávon egy stabil háttérrel rendelkező németországi nagyvállalatnál dolgozni, akkor a csapatunkban a helyed! Egy német bejelentett munkahelyet és szakmai fejlődést kínálunk számodra ahol munkádat  teljes körű betanítással és mentorálással segítjük.

Céginformáció

Az Engie Deutschland GmbH Németország egyik vezető vállalata, amely az energiaszektortól az épületgépészeten át egészen az épületkarbantartásig elégíti ki ügyfelei igényeit. Több mint ötven németországi telephellyel, 5.000 munkavállalóval, stabil háttérrel, folyamatosan növekvő megbízásokkal rendelkezünk.