Víz-, gáz-, fűtésszerelő

  • Cég neve

    Ritmo Zeitarbeitsagentur GmbH

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Bruttó 15,38 - 20 Euro/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Csövek és radiátorok telepitése
  • Fal és szaniter szerelés, végszerelés tervrajz alapján (főleg új lakóépületek építésénél vagy felújításnál)
  • Szerelvények és berendezések bekötése műszaki rajz és szerelési terv alapján
  • Vevőszolgálat (Megrendelőknél történő helyszíni javítási vagy szerelési munkák)
  • Előny: autogén hegesztési ismeret

Elvárások

  • Releváns szakirányú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés tervrajz alapján
  • B1/B2-es német nyelvtudás
  • Előny: B kategóriás jogosítvány, autó

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, egész éves foglalkoztatás
  • Èvi maximum 30 nap fizetett szabadság
  • Német bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés, szerződés megküldése kiutazás előtt
  • Munkaruha és kézi szerszám a Wührttöl
  • Karácsonyi és szabadság pénzbeli juttatás
  • Szállás megszervezése
  • Heti előleg biztosítása (heti 200 €)
  • Mercedes vagy Renault típusú céges gépjármü biztosítása
  • Munkaszerződés kötése után az első kiutazás támogatása 100 € összegig, privát autóval történö kiutazás esetén
  • Ügyfélkezelés a munkaviszony teljes időtartamára, magyar anyanyelvü kapcsolattartó, a Ritmo GmbH közvetlen dolgozója személyében

  • Bérezési konstrukció:
  • Bruttó: 15,06 € – 20,00 €/óra
  • Nettó: 6 - 7 €/óra (Auslöse/napidíj) céges gépjármü nélkül
  • Netto: 5 €/óra (Auslöse/napidij) céges gépjármüvel
  • Netto: 4 €/óra (Auslöse/napidíj) céges gépjármüvel és tankolási kártyával, vagy céges gépjármüvel és fizetett szállásal
  • Nettó: 3 €/óra (Auslöse/napidíj) céges gépjármüvel tankolási kártyával és fizetett szállásal (elhelyezés: egy vagy kétágyas szobában, a költségkeret függvényében)

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.