Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő

  • Cég neve

    ÉLES-BAU Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Csapatbővítés miatt szakképzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkező, irányítás nélkül is önállóan dolgozni tudó víz-, gáz,- fűtés szerelő kollégákat keresünk főállásba. Cégünk fő profilja az új és meglévő épületek (családi házak, csarnokok, több lakásos lakóépületek) kivitelezése és felújítása. Ezen belül a fűtési-hűtési rendszerek kiépítése (padlófűtés, falfűtés, mennyezetfűtés), csőhálózatok, hőközpontok, víz-, esővíz és lefolyórendszerek kiépítése szerelése, szaniterek felszerelés és az ehhez kapcsolódó szakirányú munkák elvégzése.

Elvárások

Víz-, gáz-, fűtésszerelői végzettség (szakmunkás vagy OKJ)
Épületgépész szerelői végzettség
B kategóriás jogosítvány
Több éves szakmai tapasztalat
Precizitás, problémamegoldó képesség
Saját kézi szerszámok

Előnyt jelent

Ív- és lánghegesztő szaktudás előnyt jelent
Forrasztás és gázhegesztés

Amit kínálunk

Felszerelt céges autó (gépek, szerszámok)
Bejelentett munkaviszony
Pontos, dátum szerinti fizetés
Próbaidő után: céges munkaruha, esetlegesen céges telefon, túlór lehetőség

Céginformáció

A XI. kerületi székhellyel rendelkező 2002. óta sikeresen működő magyar tulajdonú építőipari vállalkozás azonnali kezdéssel, hosszú távra keres víz-,gáz-, fűtésszerelő munkatársat Budapest és Pest megye területére teljes bejelentéssel. A cég számos családiház, társasház és csarnok víz-,gáz-, fűtésszerelési és felújítási munkáit végezte az elmúlt években.

A "Jelentkezem" gombra kattintással kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.