Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő (csőszerelő)

  • Cég neve

    THERMOPOLIS Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Hajdú-Bihar megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Épületek (irodaházak, hotelek, stb.) gépészeti rendszereinek csőszerelése, váltakozó munkaterületen.

Jelenlegi építkezésink Budapesten, vagy vonzáskörzetében találhatóak, így leendő csőszerelőinket is innen várjuk!

Vidékiről feljáró (hetelő) brigádjainkhoz (Bököny, Újfehértó, Téglás, Egyek-Tiszafüred) lehet csatlakozni, Dunakeszin lévő szálláslehetőséggel.

Elvárások

Szakirányú végzettség, vagy minimum 5 éves tapasztalat
Hegesztői tapasztalat
Önálló munkavégzés
Józan előélet, megbízhatóság

Pályakezdőket is szívesen látunk!

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány
Hegesztői vizsga
Ollós és karos emelőgép vizsga
Kellő tapasztalat a következő területek valamelyikén: ívhegesztés, AWI hegesztés, Hg acél forrasztás, Geberit szerelés, Pressz csőszerelés, ötrétegű csőszerelés, légtechnika (nem spiro) szerelés

Amit kínálunk

Biztos vállalati háttér
Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
Versenyképes fizetés, prémium
Utazási költségtérítés
Munkaruházat

Céginformáció

A Thermopolis Kft. épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalkozás.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!