Víz-Gáz-Fűtés Légkondícionáló szerelő

  • Cég neve

    Kühltech 94 Gmbh. Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő, K-Sped körút 18.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 700e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Cégünk (profil: épületgépészet, klíma-légtechnika) víz gáz fűtés szerelőt keres Budapest és környékére, illetve vidéki munkára. Telephelyünk Üllőn található.
Fő feladat : Épületgépészeti kivitelezés (víz-csatorna-fűtés-hűtés-szellőzés), családi ház, iroda, csarnok, középület.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség vagy minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Fontos, hogy önállóan dolgozni tudó munkavállalót keresünk !
  • Projekthelyszínen (tehát változó helyszínen) történő munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás, stressz tűrés
  • Manuális képesség, térbeli tájékozódás, figyelem koncentráció, problémamegoldás
  • Együttműködőképesség
  • Pontosság, precizitás
  • B kat. jogosítvány

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett minél több tapasztalat, gyors, precíz munkavégzés
  • Üllő vagy Pilisvörösvár környéki lakhely

Amit kínálunk

Biztos munkahely, jó csapat, korrekt munkabér.
  • Stabil vállalati háttér, több mint 20 éves szakmai múlt, hosszú távú, megbízható munkalehetőséget.
  • Felelősségteljes munkakört, ahol a siker rajtad is fog múlni
  • Kiváló munkakörülményeket, korszerű munkaeszközöket
  • Céges autót
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatot.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Dolgozóink az alábbi térségből járnak a munkahelyekre: Budapest, Pilisvörösvár és környéke, Maglód, Üllő, Monor, Albertirsa és környéke, Fót, Dunakeszi és környéke. Ezen térségekből szerencsésebb lenne a munkába való bejárás. A fizetés attól is függ, ki mennyire önálló és képes hatékonyan termelő munkát végezni. A munkabér megegyezés szerint. Lehetőség van extra bérezéshez is jutni, pl.: hétvége, túlóra, vidéki (esetenként ausztriai) munkavégzés.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el fényképes önéletrajzát.