Víz-, gáz-, fűtés-, csőszerelő, szaniteres szakember

  • Cég neve

    PDH GmbH

  • Munkavégzés helye

    Baden-Württemberg, Németország

  • Fizetés

    Bruttó 15 - 18 Euro/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Teljeskörű épületgépészeti munkák elvégzése,
  • csőszerelés, légtechnika, víz,- gáz,- fűtésrendszerek kiépítése,
  • Geberit Mepla és Geberit Mapress ismeretek,

Elvárások

  • Elvárás a szakirányú végzettség, és/vagy többéves munkatapasztalat, (nem kisegítőket keresünk)
  • alapfokú német nyelvismeret előny, német nyelvtudás esetében az órabér is emelkedik!
  • precíz, pontos, felelőségteljes munkavégzés, önállóan és csapatban,
  • korrekt, megbízható, hosszútávú hozzáállás,
  • tanulási hajlandóság szakmailag és német nyelvismeretben is,
  • B kategóriás jogosítvány előny.

Amit kínálunk

  • Bruttó 15 – 18€ órabér, képzettségtől, szakmai végzettségtől, tapasztalattól, illetve német nyelvtudástól függően, a hivatalos bértábla szerint meghatározva.
  • Határozatlan idejű, német munkaszerződés, németországi egészség-, és nyugdíjbiztosítás,
  • Heti 40 órás, teljes munkaidős jogviszony, + túlóra lehetőség heti kb. 15 óra
  • A túlórák Zeitkonto keretében szabadságra válthatók: hazajárás 6-8 hetente
  • Évi fizetett szabadság: 25 – 30 nap
  • Karácsonyi bonusz Decemberben és szabadságbónusz Júniusban: 200 – 400€
  • Ingyenes céges szállás, 1 – 3 ágyas szobákban
  • munkába járás céges autóval,
  • munkaruha, védőfelszerelés, szerszámok, kisgépek biztosítása,
  • magyar nyelvű ügyintéző,
  • a céges szálláson, ingyenesen biztosítunk heti 2 nap német nyelvtanfolyamot: kezdő és haladó szinten.

Céginformáció

Cégünk egy munkaerőkölcsönző középvállalkozás, Baden-Württemberg szívében. Állandó partnereink többéve megbízhatóan biztosítják a munkákat számunkra. Szakterületünk az épületgépészet. Jelenleg 50 munkavállalóval vagyunk 15 építkezésen jelen, főleg nagyobb projektekben. Célunk a növekedés, csapatunk bővítése tapasztalt szakemberekkel.

Olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik komolyan gondolkodnak Németországban, és hosszútávra terveznek! Akik hajlandóak szakmailag is, és német nyelvtudásban is fejlődni.

Fényképes, és részletes szakmai Önéletrajzot várunk, előző munkahelyekkel, eddigi tapasztalatokkal és ha van végzettséget igazoló bizonyítvánnyal.
Ezek hiányában nem tudjuk komolyan venni a pályázatot.
Amennyiben az ajánlat felketette az érdeklődését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a pályázatát