Víz-, gáz- és központi fűtésszerelő

  • Cég neve

    Pandant TMSZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Óradna utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Épületek és berendezések tervszerű, megelőző, valamint szakmaspecifikus karbantartása
  • Épületek vízgépészeti rendszereinek karbantartása és eseti javítása
  • Épületek fűtési rendszereinek karbantartása, eseti javítása
  • A hibaelhárítási, karbantartási munkák során felhasznált anyagokkal, eszközökkel történő naprakész elszámolás, munkanyilvántartás vezetése
  • Egyéb szakirányú karbantartó kollégák munkájának segítése
  • Általános karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Önállóság
  • Tevékenységirányú munkatapasztalat
  • Proaktív gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • SZÉP kártya juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai képzések, továbbképzések támogatása
  • Stabil munkahely, hosszú távú, biztos munkalehetőség

Céginformáció

Az információs társadalom rohamos fejlődésével lépést tartva rendszerintegrátorként társaságunk, a Pandant TMSZ Kft.  hatékony és fenntartható fejlesztésekkel, szolgáltatásokkal támogatja partnereit. Legyen szó szoftver- és hardverfejlesztési vagy üzemeltetési, távfelügyeleti, mérőszolgálati, mérő-laboratóriumi, ingatlanüzemeltetési, biztonságtechnikai és ezekkel összefüggő épületgépészeti vagy akár hálózatépítési feladatokról. Szolgáltatásaink közé tartozik ezen felül az elektromos töltők fejlesztése és gyártása, valamint azok felügyelete.