Víz/gáz és fűtésszerelő

  • Cég neve

    Műszertechnika- Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi utca 5.

  • Fizetés

    Bruttó 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék Bruttó 550e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Székesfehérvár Ikarus Ipari Park Ipari épületeinek, épületgépészeti rendszereinek (víz-, gáz-, fűtés-, légtechnikai) szerelése, átalakítása, felújítása.
  • Vízvezetékrendszerek létesítése, vízberendezési tárgyak bekötése, üzembe helyezése, ellenőrzése, karbantartása és javítása.
  • Gázvezetékek kiépítése és az ezekhez tartozó berendezések és készülékek bekötése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása.
  • Szivattyúk, melegvíz-termelő berendezések szerelése.
  • Általános karbantartói feladatok elvégzése az Ikarus Ipari Park épületén belül és kívül.

Elvárások

  • Szakirányú Szakmunkás bizonyítvány és minimum 5 év szakmai tapasztalat, továbbá csőhálózat hegesztési gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség

Előnyt jelent

Előny: ha csoportvezetői tapasztalata van vagy vezetői készségei erősek.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes, bejelentett bruttó bér: 550.000.- Ft
  • Nettó 37.500.- Ft Szép kártya feltöltés havonta
  • 13. havi juttatás belső szabályzat alapján
  • Bejárás támogatása: saját autóval 30 Ft/km, busszal/vonattal bérlet 100 %-nak kifizetésével
  • Munkavégzéshez munkaeszközök és munkaruha biztosítása
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől-péntekig 6:00-tól 14:20-ig

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A Műszertechnika -Holding Zrt.  ingatlangazdálkodással és járműipari gyártó leányvállalatokkal rendelkező vállalatcsoport. Jelenleg a székesfehérvári telephelyén működő  ingatlangazdálkodással foglalkozó karbantartó csapatába keresi a jelölteket.

Önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el számunkra.