Vitamin értékesíő

  • Cég neve

    Finance Sales Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Megbízónk egy üzletfejlesztéssel, befektetésekkel foglalkozó cég és egy vitaminokkal – táplálék-kiegészítők és étrend-kiegészítők gyártásával foglalkozó cég közös összefogásával megalkotta és a piacra dobta a V24 Essentials termékcsaládot. A minőségben hisznek és az elégedettséget garantálják. Értékesítési hálózatunk keresi Budapest 5 Legkirályabb Értékesítőjét!

Főbb feladatok, munkák:

  • A bevásárlóközpontba betérő vásárlók megszólítása
  • A potenciális érdeklődőket segíted egy 13 kérdésből álló online teszt kitöltésében
  • A teszt eredményeként felajánlott vitamincsomagot átnézitek és az esetleges kérdéseket átbeszéled vele
  • A vitamin megrendelésével kapcsolatos adminisztrációt segíted
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyél nagyon, nagyon proaktív, aki nem fél megszólítani bárkit
  • Legyél lenyűgöző és megnyerő személyiség
  • A problémáktól ne ijedj meg, oldd meg inkább
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Több ezer betérő vásárlót biztosítunk neked naponta, tehát van kinek eladni
  • Magas alapbér (ami nem a minimálbér, annál jóval több) + jutalék + bónusz (sávosan)
  • Elérhető jövedelem nettó 480.000 Ft (elvárt darabszám esetén)
  • Ez nem csak egy egyszerű promóció, mert hosszú távon számíthatsz ránk
  • Munkaidő: Hétfőtől – vasárnapig (átlag 5 nap) 11-19 óra
  • Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs

    Ha szeretnéd megtudni, hogy melyik vitamint értékesíted majd, akkor látogasd meg: weboldalt vagy a Tik-Tok-on a Csatlakozz és mutasd meg, hogy te vagy Budapest egyik legjobb értékesítője!