TRIUMPH INTERNATIONAL Budapest Kereskedelmi Kft. logo

Visual Merchandiser – Vállalkozó

  • Cég neve

    TRIUMPH INTERNATIONAL Budapest Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A Triumph / sloggi koncepciók és irányelvek megvalósítása a kijelölt értékesítési helyeken.
  • A kirakat és az üzlet belső vizuális megjelenésének kialakítása az éves marketing naptár alapján.
  • Új üzletnyitásban való aktív részvétel, illetve meglévő üzletek felújításában való támogatás
  • Partnerboltok látogatása, s az értékesítési csapat oktatása, betanítása a vizuális koncepció megvalósítására.
  • Bolti berendezési koncepciók felügyelete, folyamatos együttműködés a marketingcsapattal (manökenek, bútorok és bútorfejlesztés igény szerint)
  • Az értékesítési pontok KPI-inak nyomon követése és fejlesztési lehetőségeinek feltárása
  • A design és a vizuális megjelenés újdonságainak, trendjeinek figyelemmel kísérése,
  • Marketing eszközök feltöltése az online MMP-n (Multimédiás platform)

Elvárások

  • Számlaképesség (Vállalkozót keresünk)
  • Jogosítvány, saját autó és telefon
  • 3 év Visual Merchandiser tapasztalat
  • Divat iparban való jártasság, illetve a ruházati boltok belső megjelenés követelményeinek ismerete
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Stratégiai és kereskedelmi gondolkodásmód
  • Fogyasztók és versenytársak ismerete

Amit kínálunk

  • hosszútávú együttműködés egy piacvezető fehérnemű gyártó vállalattal
  • rugalmas munkaidő
  • az országon belül bárhonnan végezhető, utazással járó pozíció
  • fiatalos, kreatív csapat tagja lehetsz
  • Termékkedvezmény

Céginformáció

A Triumph International a világ egyik legnagyobb fehérnemű készítő cége. Több mint 2000 üzlettel, 40,000 viszonteladóval, 120 országban van jelen világszerte. 1886 óta készít a nők számára fehérneműket, több mint 130 év tapasztalata segíti a méretek közötti tökéletes eligazodás, a gyönyörű nőies darabok megtervezését és a folyamatos innovációt minden alkalomra.

A Triumph International (Bp) Kft Vállalkozót keres Visual Merchandiser feladatok ellátására Magyarország területére, aki a központi brand stratégia alapján segítene partnerboltjainknak a kirakatok és üzlethelyiségek vizuális kialakításában, valamint a bolti koncepció megvalósításában.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérünk, hogy a "Jelentkezem" gomb megnyomása után küldd el önéletrajzod. Köszönjük!