Visual merchandiser

  • Cég neve

    PREMIUM SPORT KFT.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Kunigunda útja

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan terjeszkedik.
Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.
Jelenleg folyamatosan bővülő kereskedelmi hálózatunk támogatásához keressük lelkes, új kollégánkat.

Munkavégzés helye:
Budapesti központi irodánk, országosan márkaboltjaink, illetve szlovákiai és csehországi üzleteink.

Főbb feladataid lesznek:

  • Boltok látványos és figyelemfelkeltő, márkaorientált beltéri dekorálása, a termékprezentáció kialakítása, meghatározása az üzleteinkben.
  • Prezentáció készítése az üzletek részére.
  • Bolti kirakat rendezése, a kirakatok megtervezése a kreatív csapattal együtt.
  • Céges imázs kialakításának támogatása.
  • Inspirációs képek készítése további felhasználásra.
  • Ruházati bemutatóterem berendezése.
  • Dekorációs anyagszükséglet meghatározása, a készletek nyomon követése.
  • Dekorációs kellékek, díszítőelemek beszerzése, költségek követése.
  • Aktuális divat trendek ismerete.
  • Statisztikák elemzése.
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Amit tőled kérünk:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat, lehetőleg regionális felelősséggel.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Utazási hajlandóság az Magyarország egész területén, illetve Szlovákiában és Csehországban.
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.
  • Nyitottság az új megoldásokra.
  • Rugalmasság.
  • Kreativitás, aktuális trendek ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:
  • kommunikációképes cseh vagy szlovák nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Egy dinamikusan fejlődő fashion cégnél leszel csapattag, ahol számítunk a kreativitásodra és lelkesedésedre.
  • Stabil és korrekt munkáltatóként, erős szakmai csapatot építettünk, ahol barátságos, laza és fiatalos légkör vár.
  • Határozatlan idejű szerződéssel és versenyképes fizetéssel számítunk Rád hosszú távon
  • Céges autó a munkavégzéshez, laptop, telefon.