Visual Merchandiser (Mohito Budapest)

  • Cég neve

    LPP Hungary Kft. - MOHITO

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Kerepesi út 9.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az LPP vállalata a ruhaipar vitathatatlan vezetője Lengyelországban. Márkáink a RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO és SINSAY vásárlók millióihoz jutnak el világszerte.

Az LPP csapata több, mint 25 000 kivételesen tehetséges munkavállalóból áll, akik motiváltak és elkötelezettek. Mindennapjainkat a szenvedély vezérli – ez a szenvedély késztet minket arra, hogy új kihívásokat keressünk, és arra törekedjünk, hogy a világ legjobb ruházati vállalatává váljunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzlet látványtervezési munkájának magas színvonalon való megvalósítása, koordinálása
  • Pontosan ismerni és alkalmazni a divatirányzatokat, trendeket és a vevők kívánságait
  • Árukészlet rendezése
  • Kirakatok kialakítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szeresd a divatot, az embereket, a pörgést
  • Kereskedelmi személet
  • Kreativitás
  • Minimum 1 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Jó hangulatú, családias munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Helyi tömegközlekedési bérlet
  • Vásárlási kedvezmény
  • Megbízható, kreativitásnak teret engedő munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút

Várjuk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.