Villanyszerelő, Villanyszerelő segéd

  • Cég neve

    Montensioné Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Heves megye, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 480e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Jellemzően ipari létesítmények erős és gyengeáramú hálózatának szerelése.
Kábeltálca nyomvonal, funkciómegtartó nyomvonal stb. építése vonatkozó kiviteli tervek alapján.
Kábelhúzás, anyagmozgatás.
Szerelvényezés, lámpák felszerelése.
Egyszerűbb erősáramú kapcsolások kötése.
Elosztószekrények telepítése, kötése.

Elvárások

Villanyszerelőként:
Megbízhatóság, rugalmasság.
Önállóan és csapatban való precíz munkavégzés.
(Pályakezdő villanyszerelők esetén fejlődési, tanulási ambíció)

Villanyszerelő segédként:
Megfelelő együttműködés a szerelővel.

Előnyt jelent

Jó probléma megoldó képesség
Releváns tapasztalat az ipari jellegű épület-villamosági kivitelezésekben.
Terhelhetőség.
Ambíció az önös és a céges fejlődés irányában.
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Korrekt pontos bérkifizetés.
Béren kívüli juttatások.
Munkaruha.
Bejárás támogatás.
Túlóra lehetősége.
Stabil fizetés, bejelentett 8 órás munkaviszony.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk 2 éve alakult és jellemzően ipari épület-villamossági területen tevékenykedik. Egy-egy munka során előfordul lakossági igénykielégítés is. Budapesten és agglomerációjában dolgozunk. Országszerte igyekszünk lefedni a piacot a kisebb, rövidebb határidejű precíz megoldást igénylő elektromos ipari munkák terén. Mind a cég mind alkalmazottai Budapesti lakosok.
Fontos számunkra a piaci pozíciónk erősítése és egy stabil vállalati háttér felépítése. Fiatalos csapatként dolgozunk együtt és építjük közös jövőnket.

Célunk a jövőben, hogy meghatározó piaci szereplővé válhassunk ezáltal egy nagyszerű munkahelyet teremtve jelenlegi és új kollégáinknak.

Ismerjen meg közelebbről: www.montensione.hu

Legyen részese egy dinamikusan fejlődő nagyszerű csapatnak.

Hiszen mind tudjuk: a Montensioné annyit jelent " minőség a villanyszerelesében"...

Jelentkezéshez kérjük küldje el nekünk magyar nyelvű önéletrajzát.