Villanyszerelő /Villamos karbantartó

  • Cég neve

    CENTERVILL Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Heves megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  •  Épületvillamossági munkálatok alapszereléstől beüzemelésig, beüzemelés utáni villamos karbantartás az ország több pontján

  •  Építésvezető/karbantartás vezető által kiadott feladat elvégzése, elvégeztetése
  •  Napi teljesítmény pontos vezetése
  •  Felhasználandó anyagok pontos rendelése
  •  Munkavédelmi szabályok betartása és betartatása

Elvárások

  • Tervrajzok, elosztórajzok olvasási és értelmezési képessége
  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Épületvillamossági kivitelezésben való jártasság
  • Alaposság és magas fokú precizitás
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos, megoldás orientált személyiség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, AutoCAD)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetői, szerelői tapasztalat

Amit kínálunk

  •  Biztos, kiszámítható jövedelem
  •  Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  •  Stabil háttér
  •  A munkavégzéshez minden szükséges eszközt és modern gépparkot biztosítunk
  •  Kiemelt figyelmet fordítunk a biztonságos munkavégzésre
  • Továbbképzési lehetőség

Céginformáció

A Centervill Kft. évtizedes tapasztalattal rendelkezik épület villamosság területén és mindent megtesz, hogy a megrendelő az igényeinek megfelelő, és a jövőbeli terveihez igazított rendszert kapjon.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva.