Villanyszerelő, villamos hálózatszerelő

  • Cég neve

    BMHSZER Kft

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér Nettó 100e - 400e Ft éves mozgóbér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kis- és középfeszültségű villamos hálózat szerelése, javítása.

Elvárások

Szakirányú végzettség (bizonyítvány), B kategóriás jogosítvány, szakmai elhivatottság, megbízható és precíz önálló munkavégzés, csapatmunkára való képesség, jó problémamegoldó készség.

Előnyt jelent

Többéves szakmai tapasztalat, kisfeszültségű FAM végzettség, kábelszerelő végzettség, anyagismeret.

Amit kínálunk

Hosszútávú biztos munkalehetőség, stabil fizetés, rugalmas cégvezetés, modern és biztonságos munkaeszközök, munkaruha, jogtisztán bejelentett 8 órás foglalkoztatás

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Céginformáció

Társaságunk nagyvállalatok, önkormányzatok számára épít-, karbantart közvilágítási, kis- és középfeszültségű villamos hálózatot már több, mint 10 éve. Kiemelten fontos számunkra a minőség, a vállalt határidő tartása.

A jelentkezéshez kérjük csatolja be magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.