Villanyszerelő

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Debreceni partnercégünkhöz keresünk tapasztalt villanyszerelőket!

Főbb feladatok, munkák:

  • A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok végrehajtása
  • Termelő, termelést segítő berendezések folyamatos üzemelésének biztosítása
  • A gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Hibák, javítások dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektroműszerész)
  • Gyakorlatiasság, több éves szakmai tapasztalat
  • Jó diagnosztizáló és problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú önállóság, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Tapasztalat szerinti bérezés
  • Alapbéren felüli bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Cafetéria támogatás

Jelentkezés önéletrajz megküldésével a e-mail címen. Kérjük a tárgy mezőbe írják bele, hogy "Villanyszerelő".

További információk a +36/20-373-2969 telefonszámon.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő