Villanyszerelő

  • Cég neve

    TECHNIK-FLEX Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd, Pesti út 76.

  • Fizetés

    Bruttó 2 500 - 3 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A gépek, berendezések ütemterv szerinti karbantartásának végrehajtása.
  • Meghibásodások, üzemzavarok elhárítása.
  • Fejlesztéseknél közreműködés új berendezések gyártásában, továbbfejlesztésében.
  • Épületek és technológiai berendezéseket ellátó hálózat üzemeltetése karbantartása, hibaelhárítása, kisebb villamos átalakítási munkák elvégzése, elektromos hálózatának javítása.
  • Villamos berendezések telepítése, beüzemelése

Elvárások

  • Szakirányú (villanyszerelő/elektronikai technikus) végzettség, de a végzettség mellett tudsz is elektromos műszaki problémákat megoldani.
  • Gépkarbantartói gyakorlatod van és problémamegoldó hozzáállással nem ijedsz meg egy-egy új gép megismerésétől.
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási ismeret;

Előnyt jelent

  • Rendelkezel elektromos területen szerzett releváns végzettséggel.
  • Jártas vagy gyártógépek karbantartásában, frekvenciaváltók és elektromos szekrények szerelésében;
  • Motivált és nyitott vagy a tanulásra és a fejlődésre.
  • Emelő gép kezelő vizsga (személyemelő, daru, targonca)

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő ( 8 órás)
  • általános munkarend
  • bejelentett munkaviszony
  • versenyképes alapbér + jelenlét bónusz
  • SZÉP kártya juttatás
  • szabad hétvégék
  • munkába járás támogatás
  • sportolási lehetőség ceglédi szabadidőközpontokban
  • modern, tiszta rendezett munkakörülmények

Céginformáció

A Technik-Flex Kft. működése 19 évre tekint vissza. Vállalatunk fő tevékenysége az utánfutó futómű és vonógömb alkatrészek gyártása , forgácsolás, préselés, kovácsolás, szerelés. Gépparkunk 1-10 éves CNC megmunkáló központokból, CNC esztergákból, kovács és prés gépekből áll.