Villanyszerelő szakmunkás

  • Cég neve

    ERZOL 2000 KFT

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád-Csanád megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Épületvillamosság és közvilágítási hálózatok építése

Elvárások

Szakirányú végzettség, önálló munkavégzés, szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

FAM-os végzettség, jogosítvány

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, folyamatos oktatás, szabad hétvége, bejelentett munkaviszony

Céginformáció

Cégünk szegedi telephellyel rendelkezik. Többnyire Szeged és vonzás körzetében tevékenykedünk immár 30 éve.
Épület, ipari és technológiai villanyszereléssel foglalkozunk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!