Villanyszerelő

  • Cég neve

    SUNdroid Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 500e - 700e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • naperőművek elektromos KIF, KÖF hálózati berendezéseinek karbantartása, inverterek szerelése és karbantartása
  • egyéb villanyszerelői feladatok
  • erősáramú (KIF, KÖF) és gyengeáramú szerelés
  • hibakeresés
  • diagnosztika

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség
  • Erősáramú munkatapasztalat
  • Inverter szerelési tapasztalat
  • Megújuló energetika iránti érdeklődés
  • Fejlődési vágy
  • Megbízhatóság
  • Erős műszaki affinitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Épületgépészeti szerelésben, illetve automatizálási rendszerekben szerzett tapasztalat
  • invertertípusok, solar rendszerek ismerete (AC/DC)
  • Alapszintű informatikai ismeretek
  • B/B+E kategóriás jogosítvány
  • Kapcsolási jogosultság

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés előrelépési lehetőséggel
  • Mobiltelefon korlátlan használattal, laptop/tablet
  • Fejlődési, tanulási lehetőség, támogatott képzések
  • Béren kívüli juttatások:
    • bölcsődei-óvodai támogatás,
    • kulturális/sport rendezvényekre bérlet,
    • munkába járás támogatása.
  • Minőségi munkaruházat és munkaeszközök
  • Szabad hétvégék
  • Ideális belépési pont a felfutó szakaszában lévő naperőműves piacon (nem HMKE) már most piacvezetőként tevékenykedő stabil cég életébe
  • Fiatal, lendületes, támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Jelentkezz hozzánk napelem szerelő munkatársnak!
Cégünk a hazai ipari méretű napelemes piac meghatározó technológiai szolgáltatója. Saját tulajdonú naperőműveink (10db) mellett több mint 800 (0,5-50MW teljesítményű) hazai naperőmű számára nyújtunk technológiai, adminisztratív távoli és helyszíni szolgáltatásokat. Teljeskörű üzemeltetéssel, karbantartással (KIF/KÖF), távoli felügyelettel (DAS/SCADA) és ügyviteli szolgáltatásokkal is támogatjuk a hazai szolár piacot hosszú távon, stabil ügyfélkörrel.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.