Villanyszerelő

  • Cég neve

    SMP Solutions Zrt.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Az SMP Solutions-nél immár több mint 30 éve elkötelezetten képviseljük az informatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait. A tervezéstől kezdve a kivitelezésen és a rendszerintegráción keresztül egészen az üzemeltetésig, széles skálán nyújtunk személyre szabott megoldásokat nagyvállalati ügyfeleink részére mind a magyar, mind a nemzetközi piacon. Számos területen és különböző technológiákkal dolgozó csapatunk van már, a komplett projektek kivitelezése mellett tanácsadó kollégáink specifikus témákban közvetlenül is támogatják ügyfeleinket.

A cégcsoporton belül az anyavállalat több mint 300 fős és 10-nél több magyar és külföldi leányvállalata 50-100 fős munkavállalói létszámmal dolgozik.

Adatközpont Technológiák csapatunkba keresünk Villanyszerelő kollégát szünetmentes áramforrások, PDU-k és egyéb elektromos elosztó, management rendszerek kivitelezésére, üzembehelyezésére, üzemeltetésére, javítására.

Főbb feladatok, munkák

  • Szünetmentes tápegységek karbantartása és a hozzá kapcsolódó villanyszerelési munkák elvégzése
  • PDU-k beüzemelése, üzembehelyezésére, üzemeltetésére, javítására
  • Gyengeáramú rendszerek kiépítésére, üzembehelyezésére, üzemeltetésére, javítására
  • Országosan kiterjedő karbantartások tervezése és végrehajtása
  • Rendszerdokumentációk frissítése, karbantartása
  • Új eszközök/megoldások telepítése, konfigurálása
  • Hibák felderítése, megoldása
  • A szolgáltatások nyújtása során ügyfél oldali kapcsolattartókkal történő kommunikáció
  • Az azonos szakterületen dolgozó kollégákkal való szoros együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Büntetlen előélet
  • Microsoft Office alkalmazások alapfokú ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Magas szintű szakmai felkészültséggel történő munkavégzés
  • Professzionális és ügyfélbarát kommunikáció
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Napi együttműködés az azonos szakterületen dolgozó kollégákkal
  • B kategóriás jogosítvány
  • Országos működési terület

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Angol alapfokú nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony, versenyképes fizetés + a munkavégzéshez szükséges autó használat
  • Folyamatos szakmai fejlődés, oktatásokon való részvétel, vizsgák elvégzése
  • Professzionális, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet (Budapest, XIII. kerület).
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,
  • Stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalat, hosszú távú karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő