Villanyszerelő

  • Cég neve

    PPA CONTROLL, a.s.

  • Munkavégzés helye

    2131 Göd

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Magyar felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Általános villanyszerelői feladatok ellátás
  • Telepítés végrehajtása a jóváhagyott projektdokumentáció szerint
  • Berendezések megfelelő csatlakoztatása projektdokumentáció alapján
  •  Az esetleges eltérések feljegyzése
  • Szerelési és bontási tevékenységek végzése az adott megrendelésen belül
  • kábelek telepítése, fektetése, kábelvégződések kialakítása és azok csatlakoztatása
  • elosztók telepítése és egyéb kapcsolódó tevékenységek
  • Biztosítja a rábízott eszközök és berendezések működőképességét
  • Komplex önálló munkavégzés nyújtása ügyfelek részére, szerelési és bontási tevékenységek.

Elvárások

Munkaviszony típusa:

  • Teljes munkaidős állás / egyéni vállalkozó

Végzettség:

  • Középfokú szakképzés, szak: szakirányú
  • Szak: elektronikai technikus ,energetika vagy egyéb szakirányú képzettség

Elvárt tapasztalat:

  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat

Jogosítvány:

  • B kategóriás – előnyt jelent

Belépési időpont:

  • Megállapodás szerint

Számítógépes és nyelvi ismeretek:

  • Angol nyelv előnyt jelent
  • Szlovák nyelv előnyt jelent

Egyéb követelmények:

  • Tapasztalat a szerelési tevékenységek területén
  • Szakmai alkalmasság
  • Kézügyesség
  • Felelősségteljes hozzáállás a munkához

Fizetési feltételek:

  • Megegyezés szerint

Előnyt jelent

  • B kategóriás

Nyelvi ismeretek:

Amit kínálunk

Munkavállalóinknak lehetőséget kínálunk arra, hogy sokszor egyedülálló projekteken dolgozzanak. Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk. Juttatási rendszerünk támogatja a munka és a magánélet egyensúlyát.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Holding vagyunk, amely olyan vállalatokat foglal magába, amelyek energetikai, ipari és infrastrukturális megoldásokat kínálnak ügyfeleik és partnereik számára. A PPA CONTROLL technológiailag optimális beszállításokat és mérnöki szolgáltatásokat valósít meg hosszú távú fókusszal  ügyfeleik elvárásainak megfelelően.

Mi vagyunk az Önök partnere az erősáram, műszaki és vezérlő technika, vezérlőrendszerek, biztonsági rendszerek, tűzvédelmi rendszerek, kábelek és számítógépes hálózatok problémáinak megoldásában. Cégünk emellett magas minőségű elosztókat is gyárt.

Környezettudatosak vagyunk, ökológiailag előnyös megoldásokat kínálunk, kvalifikált üzemeltetést és karbantartást nyújtunk az összes szállított technikai berendezéshez, ami garantálja az energiahatékony felhasználást.

Csapatunk szakértőkből áll, akik a technológiai megoldások modernizációjára és innovációjára összpontosítanak.

A munkapozíciót leányvállalatunk részére nyitottuk meg, amely a következő PPA CONTROLL Magyarország kft.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kapcsolattartó személy: Ing. Enikő Kováčová