Villanyszerelő

  • Cég neve

    P. DUSSMANN Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfeleink létesítményében való műszaki karbantartás
  • Hibaelhárítás
  • Árajánlatok kidolgozásában való részvétel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Udvarias fellépés
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Nyugdíjas kollégák jelentkezését is örömmel fogadjuk.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Bejelentett állás, időben érkező munkabér
  • Dinamikus csapat

Céginformáció

A P.Dussmann Kft. Magyarország stratégiai FM szolgáltató vállalata. Élelmezési, vagyonvédelmi, takarítási és üzemeltetési divíziónk egész Magyarország területén keres csapatába új kollégákat. Vállalatunk fejlődése 30 éve töretlen, megbízható, stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.

Fényképes önéletrajzzal, a végzettséget igazoló dokumentumok másolatával és bruttó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.