Villanyszerelő

  • Cég neve

    Optimum Property Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 500e - 550e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • középületek, irodaházak, ipari létesítmények, csarnokok épületvillamossági szerelése
  • lakások, családi ház erős- és gyenge áram rendszereinek kiépítése
  • elektromos szerelvények, világítótestek szerelése, bekötése
  • karbantartási feladatok elvégzése
  • hibakeresés, hibaelhárítás

Elvárások

  • szakirányú villanyszerelői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzési képesség
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • regisztrált villanyszerelői jogosultság
  • érintésvédelmi felülvizsgálói tapasztalat, esetleg bizonyítvány
  • villámvédelmi felülvizsgálói tapasztalat, esetleg bizonyítvány
  • tűzjelző rendszerek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • erősáramú berendezésgyártásban szerzett tapasztalat
  • méréstechnikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszútávú, bejelentett munkahely
  • megbízható kereseti lehetőség
  • munkaruha
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai fejlődési és képzési lehetőség

Céginformáció

Magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű cégcsoportunk profiljába elsősorban generál kivitelezés (ipari létesítmények -, kereskedelmi ingatlanok -, fit-out és belsőépítészeti -, valamint középületek felújítása és építése) és üzemeltetés tartozik. Ha  célod, hogy hosszú távon helyezkedj el egy innovatív, igazán közvetlen és szakmailag is kiemelkedő kollégákból álló csapatban, akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja bérigénnyel ellátott önéletrajzát.