Villanyszerelő oktató

  • Cég neve

    ZALA-ELEKTRO Kft.

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós utca 22.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a tanuló, illetve a képzésben részt vevő személy szakmai oktatása,
  • a képzési és kimeneti követelményekben és a programkövetelményben meghatározott törzsanyag átadása,
  • az átadott anyagok elsajátításának ellenőrzése.
A jogszabályoknak és szakmai követelményeknek megfelelően, az igazgató irányítása mellett a szak-képző intézményben az Építőipar ágazat szakmai tantárgyainak oktatása és az ezzel összefüggő fel-adatok ellátása.

Elvárások

  • mesterfokú villanyszerelő képesítés,
  • villanyszerelő szakképzettség (5 év szakmai tapasztalat),
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség

Előnyt jelent

  • erősáramú villanyszerelő képesítés
  • erősáramú elektrotechnikusi képesítés

Amit kínálunk

  • piacképes bérezés,
  • vonzó munkakörülmények,
  • lehetőséget biztosítunk innovációra, fejlődésre

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A Zala-Elektro Kft. 2000.04.01-én alakult meg a Záév Zrt. leányvállalataként. Alapvető tevékenysége a villanyszerelés, ezen belül erős- és gyengeáramú elektromos hálózatok kiépítése, társasházak, lakóparkok komplett villanyszerelése, ipari, raktár- és sportcsarnokok, irodaházak elektromos rendszereinek kivitelezése, elektromos hálózatok, rendszerek komplett felújítása, villámvédelmi rendszerek kiépítése, elosztó berendezések, vezérlőszekrények gyártása, karbantartása, napelemes rendszerek telepítése, tervezéssel.

Legfőbb célkitűzésünk, hogy megrendelőink és alvállalkozóink meghatározó partnerei legyünk a piaci versenyben történő minél eredményesebb részvétel mellett. A társaság jövőbeni célja, hogy az elmúlt években megteremtett értékekre alapozva egy korszerűen, hatékonyan működő társaságot építsen, melynek elsődleges küldetése az elégedett megrendelői és alvállalkozói kör bővítése.