Villanyszerelő Németországban - Automatizációs Technika (gn)

  • Cég neve

    Gi Group Deutschland GmbH

  • Munkavégzés helye

    Barleben, Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 420 - 2 718 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  •  Karbantartás, javítás, hibakeresés
  •  Megelőző karbantartási rendszerek/koncepciók alkalmazása
  •  Általános automatizáció
  •  Folyamatos fejlesztési projektekben való részvétel
  •  SPS vezérlés

Elvárások

  •  B1/B2 angol nyelvtudás
  •  Villanyszerelői végzettség
  •  Tapasztalat szállítószalagokkal (görgős, spirál, linear sorter)
  •  CMMS ismerete (karbantartási szoftver)
  •  Elektropneumatikai ismeretek
  •  Mechanikai ismeretek (karbantartás, javítás, hibakeresés)
  •  Elektromos ismeretek (karbantartás, javítás, hibaelhárítás)

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Saját autó

Amit kínálunk

  • Nettó 2420€ havi bér - 1-es adókategóriában (bruttó 21€ órabér)
  • 400€-2000€ Relocation bonus
  • Szállást biztosítunk 1 hónapig térítésmentesen, ezt követően önköltségen
  • Végzettségi igazolások/bizonyítványok német nyelvre való fordítása, hitelesítése

Céginformáció

A Gi Group egy nemzetközi munkaerőközvetítő cég, ami több, mint 500 kirendeltséggel rendelkezik 40 országban. Ügyintézésünk teljeskörű jelentkezőink számára, akár először vannak Németországban, akár már tapasztalt külföldi munkavállalók.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.